Loģistikas pakalpojumi Attīstībā esošai uzņēmējdarbībai
-0 °C a1 +0 °C a1
-0 °C a2 +0 °C a2

Pakalpojumi

3PL

Apzinoties, cik grūti ir pareizi izstrādāt biznesa risinājumus, mēs esam gatavi jums palīdzēt atrisināt visas loģistikas problēmas. Varat izvēlēties komplekso 3PL noliktavas pārvaldības pakalpojumu vai jebkuru no nepieciešamajiem pakalpojumiem atsevišķi. Mūsu pakalpojumi ietver preču marķēšanu, iepakošanu, preču ilgtermiņa vai īslaicīgu uzglabāšanu mūsu noliktavās, preču transportēšanu, dokumentu kārtošanu un daudz ko citu. Saņemiet piedāvājumu jau tūlīt.

Vairāk Vairāk
0 Vidēji piegāžu mēnesī

Pakalpojumi

Kravu pārvadājumi

Mēs lieliski zinām, cik svarīgi biznesa attīstībai ir kravu pārvadājumi, tāpēc cenšamies tos padarīt pēc iespējas efektīvākus. Mēs regulāri atjaunojam un paplašinām savu transportlīdzekļu parku, kā arī ar pašām jaunākajām programmām uzraugām preču kustību. Mēs organizējam preču pārvadājumus Latvijā, daļējus pārvadājumus visās Baltijas valstīs un Eiropā, kā arī veicam mazo kravu pārvadājumus, starptautiskos pārvadājumus un atdzesētu produktu pārvadājumus. Vai esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos? Sazinieties ar mums, un mēs apspriedīsim visas detaļas.

Vairāk Vairāk
0 Vairāk nekā daļējo kravu pārvadājumu katru dienu
0 Vairāk nekā daļējo kravu pārvadājumu katru dienu

Pakalpojumi

Ekspedīcija

Mūsu attīstītais izplatīšanas tīkls ļaus jums ieviest ātras un neierobežotas biznesa attīstības stratēģijas vai ātrus, vienreizējus sūtījumus Baltijā un Eiropas valstīs. Katru dienu mēs veicam aptuveni 600 pārvadājumus, un preces Baltijas valstīs piegādājam 24 stundu laikā. Atkarībā no jūsu vajadzībām mēs izveidosim maršrutu, izvēlēsimies piemērotu autovadītāju un pārliecināsimies, lai jūsu krava ātri un droši sasniegtu galamērķi. Ekspedīcija ir kas vairāk nekā tikai preču pārvadāšana. Ļaujiet par to parūpēties BLS komandai.

Vairāk Vairāk
-0 °C a5 +0 °C a5
-0 °C a6 +0 a6

Pakalpojumi

4PL

Mēs cenšamies padarīt jūsu biznesa attīstību pēc iespējas vienkāršāku, tāpēc esam gatavi pārņemt loģistikas vadību savās rokās. Jūs varat izvēlēties komplekso 4PL pakalpojumu vai individuālus pakalpojumus pēc vajadzības. Piemēram, preču iegādi no piegādātāja saskaņā ar trīspusēju līgumu, visus transportēšanas pakalpojumus un preču uzglabāšanu. BLS komanda palīdzēs atrisināt visas loģistikas problēmas, ar kurām saskaras jūsu uzņēmums. Sazinieties ar mums un saņemiet piedāvājumu.

Vairāk Vairāk
0 Noliktavas ar vismaz kopplatību
0 Noliktavas ar vismaz kopplatību

Pakalpojumi

Noliktavas pakalpojumi

Mēs lepojamies, ka esam viens no lielākajiem loģistikas uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 92 800 kvadrātmetru lielu uzglabāšanas platību. Mēs lieliski apzināmies, cik daudz uzmanības ir jāvelta pareizai un efektīvai preču uzglabāšanai, tāpēc esam gatavi parūpēties par pat vissīkākajām detaļām. Sākot no pareiziem preču uzglabāšanas apstākļiem, efektīvas derīguma termiņa administrēšanas un krājumu pārbaudes līdz ātrai preču transportēšanai. BLS noliktavas pakalpojumi - efektīvai jūsu biznesa attīstībai.

Vairāk Vairāk
0 miljoni Vairāk nekā marķētu preču Baltijas valstīs mēnesī

Pakalpojumi

Kravas marķēšana

Mēs lieliski zinām, ka droša un efektīva preču transportēšana ir iespējama tikai tad, ja preces ir labi sagatavotas un pareizi apstrādātas. Atbildīga kravas marķēšana palīdz samazināt bojājumu risku pārvadāšanas vai iekraušanas laikā, kā arī palielina kravas apstrādes efektivitāti. Mūsu profesionāļu komanda nodrošinās, ka katra krava ir pareizi marķēta un droši un ātri sasniedz savu galamērķi. Nav šaubu - jūs varat justies droši, atstājot šo uzdevumu BLS profesionāļu komandas pārziņā.

Vairāk Vairāk